AySohbet – Seviyeli Sohbet Odaları, Chat, Kızlarla Sohbet

Yazılı Chat

yorum yok
303 views okuma
11 Nisan, 2020

Yazılı Sohbet, ülkemizde ve dünya çapında Sosyal ağlar ön plana çıkmadığı 2000 li yıllarda, internet kullanıcılarının vazgeçilmez eğlencelerinden birisi idi.

Özellikle gençler bu eğlenceyi, çok sevmiş ve bu teknoloji yıllar boyunca devam etmiştir. İnternet cafelerde evlerde iş yerlerinde vazgeçilmez bir tutku olan yazılı sohbet, 2000 li yıllarda vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir.

 

Bu derece de kendini sevdiren Yazılı Sohbet programları ve yazılımları ile günümüzde hayla kullanılmakta olup binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Yazılı Sohbetin amacı insanları bir araya getirip tanışıp arkadaş olmalarını sağlamaktır. Bu hizmet için İnternet üzerinde bir çok sohbet sunucusu bulunmakta olup popüler yazılı sohbet sitelerine sohbet, chat, sohbet odaları, sohbet sitesi, gibi kelimeler ile Google gibi büyük arama motorlarında arama yapıp erişebilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile, Yazılı Sohbet, Kameralı Sohbet’e dönüştü. Bunlarla ilgili 100 lerce program ve uygulama çıktı.

Sosyal Medya geliştirilmiş Teknoloji ile bu sohbeti daha gelişmiş bir hale getirdi ve Milyonlarca kişiyi anlık sohbet edebilme ve resimli ve vidyolu paylaşımlarda bulunma özellikleri ile bir araya getirmekte.

Bu özelliklerde, en çok tercih edilen siteler arasında şu anda başta Facebook ve Twitter geliyor.

Bu tür siteler çoğaldıkça Yazılı Sohbet sitelerine rağbet azalmakta yalnız tüm bu özelliklere rağmen ülkemizde Yazılı Sohbet Sunucularında Sohbet etmekten vazgeçmeyen binlerce kişi var.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Ülkemizin en popüler arkadaşlık platformlarından birisi olan gabile sohbet, ...

yeni Sohbet odaları ve yeni chat siteleri gibi sanal ortamlarda yeni arkadaş ...

Uzun bir zamandan sonra gine sizlerle birlikteyiz arkadaşlar. Yaklaşık olarak ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?