Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

Mynet Sohbet

Mobil uyumlu ve modern ara yüzümüz siz değerli ziyaretçilerimizin kaliteli bir zaman geçirmesi için tasarlanmıştır. Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerinden yüzlerce kullanıcıyı aynı çatı altında buluşturarak bedava chat sohbet imkanı tanıyan aysohbet yıllardır en seviyeli sohbet ortamını sunmaktadır.

Mynet Sohbet Odaları

Türkiyede internetin varolması ve gelişip yayılması ile birlikte chat ve sohbet ‘e ilgi oldukça artmıştır. Türkiyeden bir çok insan yerli ve yabancı bir çok sesli ve kameralı sohbet sitelerinde vakit geçiriyor.

Sohbet ilk zamanlarda mirc programı ile daha yaygın bir durumdaydı hemen hemen her pc de bir mirc bulunmaktaydı. Ancak bu son zamanlarda farklı bir boyut aldı. İnsanlar artık web tabanlı sohbet odalarını daha çok sevmeye başladı ve mirc programlarını kullanmamaya başladılar.

Türkiyede chat/sohbet denince ilk akla gelen site Mynet Sohbet sitesiydi. Mynet portalının sağladığı sohbet sunucu üzerinde anlık olarak yaklaşık 7-8 bin insan sohbet halinde olurdu. 2011 yılında ani bir kararla mynet sohbet servisini tamamen kapattı.

Mynet IRC tabanlı sohbetinin kapanması ile birlikte hemen yeni bir servis olan Mynet Smeet servisini başlattı. Mynet Smeet serviside hem oyun hem sohbet aktiviteleri içerisinde barındıran 3 boyutlu bir eğlence programıdır.

Mynet Sohbet irc tabanlı sohbet servislerini kapattıktan sonra piyasada bir çok site tarafından mynet sohbet taklit edilmeye başlandı. Eski Mynet Sohbet kullanıcıları mynet kapanması ile birlikte yine köklü bir sohbet sunucusu olan sohbete.org sunucusunu tercih etmeye başladılar.

Mynet portalının bugünkü değeri milyar dolara yakın olduğu söylenmektedir. Mynet Email, Oyun, Haber, Video, Dizi gibi hemen hemen her alanda popüler olmanın verdiği avantajlar ile Türkiyenin en büyük portalı olarak uluslararası gururumuz olmuştur.