AySohbet – Seviyeli Sohbet Odaları, Chat, Kızlarla Sohbet

Mobil Sohbet Uygulaması İle Sohbet Etmenin Farkı

yorum yok
98 views okuma
30 Mart, 2020

Uzun bir zamandan sonra gine sizlerle birlikteyiz arkadaşlar. Yaklaşık olarak sizlerden bir hafta uzak kaldık ve sizleri çok özledik sizlerde bizleri ve sizlere sunmuş olduğumuz yazılarımızı özlediniz. Bugün sizlere sunmuş olduğumuz makale mobil sohbet uygulaması ve hakkındaki bilgiler ile alakalı olacaktır. Yalnız bu konuya geçmeden önce sizlerle biraz sohbet etmek isterim.

Sizde biliyorsunuz ki bu sanal dünya gerçekten çok farklı bir ortamdır. İnsanların bu ortamlarda sohbet ettiği bir gerçektir. Bazen bu bir alışkanlık haline dönüşe bilir. Şahsen ben bu sanal dünya ile tanıştığımda çok küçüktüm ilk etapta bende sizler gibi sohbet etmek amacı ile bu sitelere giriş yapardım. Zaman geçtikçe benim bu sanal dünyadaki faaliyetlerim farklı bir boyuta taşındı. İşin biraz daha teknik kısımları ile ilgilenerek kendimi farklı alanlarda geliştirmeye başladım ve zamanla sohbet ortamında tamamen olmamak üzere koptum diyebilirim. Ama gerçekten çok güzel dostluklar edindim ve halende bu arkadaşlarım ile konuşurum ve görüşürüm. Çok farklı insanları bizlere tanıma fırsatı sunan bu konuşma odaları aslında insanlar için bir şanstır diye düşünüyorum ben. Tabi bazen bu ortamlarda kötü hoş olmayan durumlarda olmadı değil, yalnız bu konulara aslında fazla takılmamak gerekir diye düşünüyorum. Fazla uzatmadan ben aslında sanal ortamdaki tüm sohbet sitelerine ve bu hizmeti sağlayan her kuruma teşekkür etmek istedim. Şimdi bugünkü makalemize dönelim birazda arkadaşlar.

Mobil sohbet son yılların en popüler uygulaması oldu diyebiliriz. Akıllı telefonların çıkışı ve farklı android sürümleri gelişen teknoloji sohbet sitelerine ve benzeri sohbet kuruluşlarına bu uygulamayı da getirdi. Mobil sohbet ile insanlar akıllı telefonlarından istedikleri sunucuya giriş yaparak sohbet edebilme şansına sahiptirler. Bunu her ortamda sağlayabiliyor olmaları işin en güzel boyutu aslında. Artık sadece evinize yada herhangi bir internet cafe aramaya hiç gerek yok. Toplu taşıma araçları ile evinize veya işinize giderken de mobil sohbet farklı ile sizlerde muhabbet edebileceksiniz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Yazılı Sohbet, ülkemizde ve dünya çapında Sosyal ağlar ön plana ...

Ülkemizin en popüler arkadaşlık platformlarından birisi olan gabile sohbet, ...

yeni Sohbet odaları ve yeni chat siteleri gibi sanal ortamlarda yeni arkadaş ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?