Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

mIRC Sohbet

Mobil uyumlu ve modern ara yüzümüz siz değerli ziyaretçilerimizin kaliteli bir zaman geçirmesi için tasarlanmıştır. Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerinden yüzlerce kullanıcıyı aynı çatı altında buluşturarak bedava chat sohbet imkanı tanıyan aysohbet yıllardır en seviyeli sohbet ortamını sunmaktadır.

Mirc sohbet sistemimiz tamamıyla java tabanlı bir alt yapıya sahiptir. Java ve Unreal karışımı olan sohbet odaları, kullanıcılarına çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Henüz yeni katılacak olan kullanıcılarımız için komut yardım zinciri olarak #Help departmanı adında online yardımcı bilinçli kullanıcılar vardır.

Peki nedir bu #Help departmanı?

Her türlü komut yardımını tamamen karşılık beklemeden severek yapan bir sosyal topluluktur. Her departmanın yapısında genel olarak bildiğimiz bir patron ve birkaç tane üst düzey yetkiliden oluşan tamamen ücretsiz yardıma dayalı bir departmandır. Bu departmanda genel olarak yardım konusu; nick kaydı, kanal kaydı, nick auth code girme gibi konularla başlar. Bunu yaptıktan sonra kişinin ilgi alanına dayalı #HelpEğitim kanalında bir robot sayesinde soru cevap yapma olanağı bulunulabilir.

Bir mirc sohbet sitesinin olmazsa olmazlarından diğeri ise oyun odalarıdır. Genelde bayan kullanıcıların uğrak yeri olan oyun odaları içerisinde kendinizi geliştirebilir ve rakiplerinizle kıran kırana bir yarışın içerisinize kendinizi atabilirsiniz. Oyun odalarımız başlıca şunlardır;

#Oyun , #Yarisma , #Kelime , #Game ve #Oxm.

Bukadar bilgilendirme yeter sanırım, artık sizinde sohbet mirc odaları içerisinde yerinizi alma vakti gelmedi mi?